Oferta pracy

Spedytor w transporcie międzynarodowym

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja zleceń transportowych w ramach floty aut własnych

  • Planowanie oraz nadzorowanie pracy kierowców i podwykonawców

  • Codzienny kontakt z klientami francuskojęzycznymi

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z transportem drogowym

  • Bieżący nadzór nad problemami technicznymi

  • Codzienny kontakt z centralą we Francji

Nasze wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku spedytora drogowego

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje

  • Doświadczenie w pracy zespołowej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w niewielkim i zgranym zespole

  • Płaska struktura i rodzinna atmosfera

Naszym klientem jest firma z branży logistycznej zajmująca się usługami związanymi z transportem międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy