Oferta pracy

Spedytor

Schenker Sp. z o.o.

  • Salsy 2, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Salsy 2

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja międzynarodowych transportów lotniczych w imporcie

  • Utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientem polskim oraz zagranicznym

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w spedycji lotniczej

  • Umiejętność identyfikowania obecnych i przyszłych potrzeb klientów

  • Umiejętność skutecznego rozwijania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami

  • Płynne porozumiewanie się w języku angielskim

  • Wiedza z zakresu przepisów i regulacji dotyczących handlu zagranicznego

  • Min. średnie wykształcenie

  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office

Mile widziane

  • Znajomość obsługi przesyłek WSK

  • Uprawnienia DGR

  • Znajomość przepisów celnych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach w obszarze biznesu lotniczego

  • Możliwość pracy w zespole nastawionym na optymalizację procesów (CI)

  • Kompleksowy, indywidualny program wprowadzający do pracy w naszej firmie

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji

  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach - Turniej Sportowy

  • Możliwość organizacji/ wzięcia udziału w akcjach charytatywnych: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.