Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor

Unico Logistics Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy dla przewoźników kontraktowych

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami oraz klientami

  • Współpraca z kierowcami w celu zapewnienia wysokiej jakości realizowanych zleceń

  • Monitorowanie realizowanych transportów

  • Informowanie klientów o bieżącym statusie transportu

  • Systematyczne rozliczanie i wprowadzenie zleceń do systemu

  • Uczestnictwo w bieżącej obsłudze klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość rynku transportowego

  • Umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów

  • Obowiązkowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu relacji

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym

  • Stabilne zatrudnienie, Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny

  • Niezbędne narzędzia pracy

UNICO Logistics jest grupą transportową powstałą w 2002 roku w Seulu/KR. Aktualnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników na całym świecie, posiadając 30 oddziałów.

Więcej o nas znajdziesz na: www.unicologx.com

Przewiń do profilu firmy