Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka spedycyjna JURA POLSKA poszukuje kandydatów na stanowisko:
    SPEDYTOR
    MIEJSCE PRACY: WIERUSZÓW (WOJ. ŁÓDZKIE)

    Opis stanowiska

    • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski i Europy,
    • Budowanie dobrych relacji z klientami,
    • Tworzenie ofert handlowych oraz wycen świadczonych usług,
    • Zapewnienie ciągłości dostaw,
    • Obsługa logistyczna klientów,
    • Administracyjna obsługa zleceń,
    • Przygotowywanie raportów przewozowych i spedycyjnych,
    • Współpraca z innymi oddziałami grupy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe, preferowane transport/logistyka, ekonomiczne lub techniczne,
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca komunikację,
    • Minimum roczne doświadczenie w branży logistycznej lub handlowej,
    • Dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office,
    • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, elastyczność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Praca w miejscowości Wieruszów (woj. łódzkie),
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

    Osoby zainteresowane złożeniem oferty na w/w stanowisko
    prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

    Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb prowadzonej obecnie rekrutacji i procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości w Grupie PFL Grajewo SA .zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."