„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883)”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
M.T.D. INTER - TRANS

Spedytor z językiem angielskim/system amazoński

M.T.D. INTER - TRANSO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen

  • nadzór nad realizacją zleceń

  • załadunki w eksporcie/import własnego taboru

  • kształtowanie właściwego wizerunku firmy

  • organizowanie i planowanie transportu

  • nadzór nad procesem planowania usług transportowych

  • monitorowanie jakości usług spedycyjnych

Nasze wymagania

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora lub dyspozytora

  • mile widziane doświadczenie w branży transportowo-spedycyjnej

  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

  • Oferta kierowana jest również do osób posługujących się biegle językiem ukraińskim.

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie