Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor ze znajomością języka niemieckiego

Neufra Spedition Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługa zleceń

  • przyjmowanie i wystawianie dokumentacji przewozowej

  • utrzymywanie kontaktów z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spedytora

  • znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

To oferujemy

  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin

  • godziny pracy od 8-17 w tym godzinna przerwa, w piątki od 8-16

  • praca w pełnym wymiarze czasowym

  • umowa na czas nieokreślony

  • roczna premia wypłacana w dwóch transzach (czerwiec, listopad)

  • wzrost wynagrodzenia cyklicznie raz w roku

Neufra Spedition istnieje od 40 lat, jest międzynarodową spedycją działającą w 6 krajach Europy i stale się rozwija. Dlatego do naszego oddziału w Poznaniu szukamy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy