Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytorka / Spedytor - Transport Drogowy

ACTV

3 00015 000 brutto / mies.
  • Opolska 17, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • rekrutacja zdalna

ACTV

Opolska 17

Katowice

Twój zakres obowiązków

- realizacja usług spedycji drogowej

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Nasze wymagania

- doświadczenie w branży spedycyjnej

- umiejętność samodzielnej organizacji pracy

- orientacja na wyniki

To oferujemy

- pracę w stabilnej, dynamicznej Firmie

- umowa wraz z wysoką prowizją wynikową

- miłą atmosferę pracy w zgranym Zespole

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

O nas

ACTV ( www.actv.pl ) transport - spedycja drogowa międzynarodowa i krajowa.

Firma spedycyjna działająca od 2009 roku.

ACTV ( www.actv24.de ) ponad 12 lat na rynku.

Biura Spedycji w Łodzi, Warszawie.

„Profesjonalnie, sprawnie zarządzamy rekrutacją – sprawdź nas !”

Etapy rekrutacji:

1. Selekcja aplikacji i kontakt telefoniczny

2. Rozmowa kwalifikacyjna

3. Do trzech dni roboczych jedna z naszych odpowiedzi:

a) zaprosimy Cię do współpracy;

b) lub porozmawiamy o szczegółach, doprecyzujemy wzajemne wymagania;

c) lub podziękujemy za poświęcony nam czas oraz wzięcie udziału w rekrutacji.