Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytorka / Spedytor - Transport Drogowy

ACTV GROUP

3 00020 000 brutto / mies.
  • Brzeźna 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

ACTV GROUP

Brzeźna 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja usług spedycji drogowej

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży spedycyjnej

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • orientacja na wyniki

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznej Firmie

  • umowa wraz z wysoką prowizją wynikową

  • miłą atmosferę pracy w zgranym Zespole

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

O nas

ACTV www.actv.pl transport - spedycja drogowa międzynarodowa i krajowa.

Firma spedycyjna działająca od 2009 roku.

„Profesjonalnie, sprawnie zarządzamy rekrutacją – sprawdź nas !”

ACTV www.actv24.de ponad 12 lat na rynku.

Biura Spedycji w Łodzi, Warszawie.

Etapy rekrutacji:

1. Selekcja aplikacji i kontakt telefoniczny

2. Rozmowa kwalifikacyjna

3. Do trzech dni roboczych jedna z naszych odpowiedzi:

a) zaprosimy Cię do współpracy;

b) lub porozmawiamy o szczegółach, doprecyzujemy wzajemne wymagania;

c) lub podziękujemy za poświęcony nam czas oraz wzięcie udziału w rekrutacji.