Sport Marketing Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.11.2017
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 20.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

LV BET Zakłady Bukmacherskie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez młody, dynamiczny zespół. Zespół, który kocha to co robi i angażuje się w każdy projekt traktując go jako nowe wyzwanie. Cenimy sobie możliwość bycia sobą, jesteśmy ciekawi świata, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Rozwijamy się nieustannie - dlatego poszukujemy do naszego zespołu ludzi, którzy podzielą nasze wartości.
SPORT MARKETING MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa

Pasujesz do nas jeśli wyróżnia Cię:

  • Znajomość funkcjonowania branży bukmacherskiej i mediów sportowych,
  • Pasja oraz bardzo dobra wiedza z zakresu szeroko pojętej tematyki sportowej,
  • Pasja do marketingu: głowa pełna pomysłów, zamiłowanie do tworzenia nowych rzeczy i energia do wcielania ich w życie,
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej podmiotu sportowego,
  • Kreatywność i nieszablonowe podejście do realizowanych projektów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Czynne prawo jazdy.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja działań marketingowych w zakresie marketingu sportowego i event marketingu,
  • Współpraca ze sponsorowanymi drużynami (ustalanie warunków, koordynowanie realizacji umów, planowanie i realizacja kampanii marketingowych opartych na współpracy sponsoringowej),
  • Działania z zakresu public relations,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (portalami branżowymi, agencjami, mediami, podwykonawcami),
  • Monitorowanie efektywności podejmowanych aktywności marketingowych.

W zamian firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe benefity – karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, imprezy integracyjne,
  • Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się