Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sport Marketing Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LV BET Zakłady Bukmacherskie

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez młody, dynamiczny zespół. Zespół, który kocha to co robi i angażuje się w każdy projekt traktując go jako nowe wyzwanie. Cenimy sobie możliwość bycia sobą, jesteśmy ciekawi świata, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Rozwijamy się nieustannie - dlatego poszukujemy do naszego zespołu ludzi, którzy podzielą nasze wartości.
    SPORT MARKETING MANAGER
    Miejsce pracy: Warszawa

    Pasujesz do nas jeśli wyróżnia Cię:

    • Znajomość funkcjonowania branży bukmacherskiej i mediów sportowych,
    • Pasja oraz bardzo dobra wiedza z zakresu szeroko pojętej tematyki sportowej,
    • Pasja do marketingu: głowa pełna pomysłów, zamiłowanie do tworzenia nowych rzeczy i energia do wcielania ich w życie,
    • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej podmiotu sportowego,
    • Kreatywność i nieszablonowe podejście do realizowanych projektów,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
    • Czynne prawo jazdy.

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja działań marketingowych w zakresie marketingu sportowego i event marketingu,
    • Współpraca ze sponsorowanymi drużynami (ustalanie warunków, koordynowanie realizacji umów, planowanie i realizacja kampanii marketingowych opartych na współpracy sponsoringowej),
    • Działania z zakresu public relations,
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi (portalami branżowymi, agencjami, mediami, podwykonawcami),
    • Monitorowanie efektywności podejmowanych aktywności marketingowych.

    W zamian firma oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
    • Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dodatkowe benefity – karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, imprezy integracyjne,
    • Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.