Logo Pracuj.pl

Sport Presentation Koordynator

Igrzyska Europejskie 2023O firmie

Igrzyska Europejskie 2023

Kamienna 21

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

• uczestnictwo i koordynacja w wyborze firmy eventowej odpowiedzialnej za Sport Presentation

• zaplanowanie Sport Presentation na obiektach sportowych, w tym:

- uczestnictwo w stworzeni koncepcji Sport Presentation dla dyscyplin sportowych

w ramach Igrzysk Europejskich 2023

- uczestnictwo w zaplanowanie zadań i inwentaryzacja personelu (liczby pracowników) niezbędnej dla obsługi Sport Presentation

- uczestnictwo w zweryfikowanie potrzeb wyposażenia technicznego dla obsługi Sport Presentation

- uczestnictwo w sprawdzenie skryptów technicznych zawodów dla każdego wydarzenia sportowego

- uczestnictwo w sprawdzenie skryptów pre-show i post-show dla każdego wydarzenia sportowego

- stworzenie polityk i procedur dotyczących kontroli i weryfikacji treści audio i video

- stworzenie harmonogramów Venue Dress Rehearsal oraz technicznych prób dla obsługiwanych wydarzeń sportowych

- uczestnictwo w zaplanowanie i koordynowanie obsługi Sport Presentation podczas ceremonii medalowych i kwiatowych

• współpraca w zakresie stworzenia dla każdego wydarzenia sportowego materiałów wideo

• nadzór nad realizacją prób technicznych oraz Venue Dress Rehearsal dla każdej dyscypliny sportu

• stworzenie niezbędnej dokumentacji związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem Sport

Presentation podczas zawodów

• nadzór nad procesem weryfikacyjnym materiałów audio dla dyscyplin sportowych pod względem ochrony praw autorskich i norm etycznych

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży Sport Event Presentation
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • gotowość do częstych wyjazdów w obrębie lokalizacji III Igrzysk Europejskich
  • (głównie województwa małopolskie, mazowieckie, śląskie, dolnośląskie)
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność
  • innowacyjność
  • inicjatywa w działaniu
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • podstawowa znajomość prawa zamówień publicznych

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę projektową do końca sierpnia 2023,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Igrzyska Europejskie Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Spółka Igrzyska Europejskie 2023 Sp. z o.o. została powołana w celu przygotowania i realizacji przedsięwzięć oraz wykonywania zadań związanych z organizacją III Igrzysk Europejskich Kraków, Małopolska 2023. Igrzyska Europejskie to sztandarowa impreza sportowa rozgrywana co cztery lata z udziałem 50 reprezentacji krajów europejskich.

Miasto Kraków oraz Region Małopolska zostały wskazane jako gospodarz III Igrzysk Europejskich w 2023 roku na nadzwyczajnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego Stowarzyszenia Europejskich Komitetów Olimpijskich (EOC) w Mińsku. Od 21 czerwca do 3 lipca 2023 roku w Polsce odbędą się multidyscyplinarne zawody sportowe, podczas których najlepsi sportowcy Starego Kontynentu będą rywalizować aż w 27 dyscyplinach.

W związku z dynamicznie rozwijającymi się strukturami Spółki oraz nieuchronnie zbliżającym się terminem realizacji Igrzysk poszukujemy Specjalistów z różnych dziedzin do obsługi międzynarodowej imprezy sportowej na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań, lubisz samodzielnie opracowywać rozwiązania i wdrażać własne pomysły oraz masz ochotę zaangażować się w wykonywanie różnorodnych obowiązków, które będą bezpośrednio wpływać na jakość realizacji międzynarodowego wydarzenia sportowego ZAPLIKUJ do nas i dołącz do ambitnego i kreatywnego Zespołu Profesjonalistów.

Praca przy organizacji masowej imprezy sportowej o wydźwięku międzynarodowym tworzy idealną przestrzeń na praktyczne wykorzystanie umiejętności oraz rozwój indywidualnych talentów oraz stwarza możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia zawodowego.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Naszemu Zespołowi, niezależnie od specjalizacji zawodowej przyświeca wspólny cel jakim jest realizacja Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie i Małopolsce.

Jesteśmy nastawieni na sukces, w drodze do którego przyświeca nam wspólna wizja oparta na wzajemnej współpracy, proaktywnej postawie oraz kreatywnym myśleniu.

Sport Presentation Koordynator, Kamienna 21, Stare Miasto, Kraków