Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzątacz-ka obszarów biurowo-socjalnych

HS MULTISERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 4502 500 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Firma sprzątająca a ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni na stanowisko sprzątacz-ka obszarów biurowo-socjalnych na terenie Zakładu przy ul. Nowotoruńskiej w Bydgoszczy. Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym w godzinach 6.00 do 13.00; 12.00 do 19.00.

Nasze wymagania

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo.

HS MULTISERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku

Przewiń do profilu firmy