Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzątaczka Taboru

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Wilczy Dół 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

ul. Wilczy Dół 5

Warszawa

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

 Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

SPRZĄTACZKA TABORU

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie taboru metra zgodnie z technologią,
  • Praca w równoważnym systemie czasu pracy,
  • Możliwa praca na wysokości do 3 m,
  • Praca przy sztucznym oświetleniu,
  • Praca w nocy, w tunelu.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Bardzo dobry stan zdrowia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu pojazdów szynowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji za pomocą:

Aplikacje należy składać do dnia 26 kwietnia 2020r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,
przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne