Praca sprzedawca - doradca klienta w sklepie odzieżowym, Polska

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    Opis stanowiska: bezpośrednia obsługa klienta obsługa sklepu internetowego dbanie o wygląd butiku oraz odpowiednią ekspozycję towaru budowanie bazy stałych klientów prowadzenie firmowego profilu społecznościowego Facebook oraz Instagram godziny...
    opublikowana: 5 grudnia 2019
    • Warszawa
    Wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Otwartość, umiejętność obsługi Klienta i tworzenia przyjaznych relacji z Klientem Zainteresowania związane z modą i dziećmi Dyspozycyjność Obsługa komputera na poziomie średniozaawansowanym...
    • 3 lokalizacji
    Opis stanowiska: Profesjonalne doradztwo produktowe w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta. Aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientami. Pomoc i opieka nad Klientami. Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz o porządek na sali...
    opublikowana: 2 grudnia 2019