Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Części Zamiennych

  • Grajewo, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma „Contractus” lider na rynku podlaskim w sprzedaży maszyn rolniczych, w ramach rozwoju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grajewo

    Główne zadania:

    • Profesjonalna obsługa klientów
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
    • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z polityką firmy.
    • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży.
    • Przygotowywanie informacji sprzedażowych dla przełożonego.

    Wymagania:

    • Mile widziana znajomość budowy maszyn rolniczych.
    • Komunikatywność.
    • Zdolności negocjacyjne.
    • Znajomość technik sprzedaży mile widziana.
    • Odpowiedzialność i duża samodzielność w działaniu.
    • Operatywność i silna orientacja na realizację założonych celów.
    • Znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
    • Motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + premia).
    • Uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  wraz z numerem referencyjnym, klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Contractus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sokółce ul. Kresowa 58, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Contractus Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ul. Kresowa 58 Sokółka, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców KRS pod numerem KRS: 0000154540, REGON: 001317383, NIP: 5450000273, adres e-mail: [email protected] (dalej „Administrator”);

    Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: [email protected]

    Podstawa prawna przetwarzania Państwa danych to art. 22(1) Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

    Cel przetwarzania Państwa danych to przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko sprzedawcy części zamiennych.

    Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu.

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia niniejszej rekrutacji.

    Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w procesie rekrutacyjnym.
    bottom