Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Samochodów - Doradca Klienta

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AUTORYZOWANY SALON SPRZEDAŻY POJAZDÓW
    zatrudni na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży
    • Jesteś pasjonatem motoryzacji
    • Posiadasz wiedzę o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym
    • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować
    • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
    • Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością
    • Jesteś dobrze zorganizowany
    • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe
    • Potrafisz sprawnie obsługiwać  MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu

    Zadania:

    • sprzedaż nowych samochodów
    • jazdy testowe
    • aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych,
    • przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,
    • pozyskiwaniu potencjalnych Klientów m.in. poprzez kontakt telefoniczny, internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych,
    • praca w salonie oraz poza siedzibą firmy
    • planowanie w oparciu o CRM

    Oczekiwania:

    • umiejętności handlowe i negocjacyjne, doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta
    • znajomość branży motoryzacyjnej mile widziana
    • otwartość, uczciwość, sumienność, orientacja na cel sprzedażowy
    • prawo jazdy kat. B.

    Zatrudnionej osobie oferujemy:

    • szkolenia,
    • rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje zgłoszenie klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.