Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Aktywny Samochodów Nowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dicoria Group, od ponad 16 lat zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw w zakresie kreowania świadomej polityki personalnej. Działamy w obszarze szeroko rozumianego consultingu personalnego zajmując się szkoleniami, prowadzaniem ośrodków oceny (AC/DC), rekrutacjami oraz wdrażaniem nowozatrudnionych w branży motoryzacyjnej.

    Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty Sprzedaży Aktywnej autoryzowanego punktu dealerskiego Skoda i VW.

    Miejsce Pracy: Warszawa

    Główne zadania:
    • sprzedaż aktywna samochodów nowych
    • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami (kontakty telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)
    • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
    • finalizacja procesu sprzedaży
    • realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy
    • współpraca z działem Contact Center
    • bieżąca praca z CRM

    Nasze oczekiwania:
    • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży aktywnej w innych branżach - mile widziane
    • znajomość branży motoryzacyjnej
    • doświadczenie w sprzedaży indywidualnej i floty
    • samodzielność i systematyczność w działaniu
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
    • zdolności organizacyjne, planistyczne, analityczne
    • sprawna obsługa pakiet MS Office
    • prawo jazdy kategoria B

    Kandydatom oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.