Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca/ asystent biura

PROJEKTY DEWELOPERSKIE sp. z o.o.

3 3006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Traktorowa 42

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta ( kontakt telefoniczny, mail, bezpośredni)

  • umawianie, przeprowadzenie spotkań z klientami zainteresowanymi zakupem nieruchomości w biurze sprzedaży dewelopera

  • prezentacja oferty, przeprowadzenie przez proces sprzedażowy, obsługa posprzedażowa

  • obsługa komputera, oraz systemu CRM

  • nadzór nad poprawnością i kompletnością danych

  • sporządzanie umów i kompletowanie dokumentów

  • raportowanie sprzedaży

  • monitorowanie lokalnego rynku nieruchomości

  • współpraca z doradcami kredytowymi

  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, rzetelność

  • punktualność,

  • podstawowa znajomość rynku nieruchomosci

  • nastawienie na realizacje celów sprzedażowych

  • doświadczenie w branży nie jest wymagane

To oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy ( telefon, komputer, multimedialna prezentacja inwestycji)

  • praca w biurze sprzedaży dewelopera

  • motywacyjny system wynagrodzenia ( stał podstawa + prowizja) uzależniony od wyników

O nas

Firma Projekty Deweloperskie Sp. z o.o. zajmuje się bezpośrednią sprzedażą nieruchomości z rynku pierwotnego oraz obsługą firm deweloperskich na każdym etapie inwestycji.

Firma na dzień dzisiejszy prowadzi biura sprzedaży deweloperów w dwóch miastach : Łódź oraz Wrocław.

Przewidziany jest prężny rozwój firmy oraz otwarcie biur sprzedaży w kolejnych miastach w związku z czym poszukujemy kolejnych osób na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży mieszkań.