Oferta pracy

Sprzedawca, asystent protetyka słuchu

Geers Dobry Słuch

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa naszego Klienta,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • badanie słuchu, dobór aparatów słuchowych i urządzeń,

  • profesjonalne doradztwo.

Nasze wymagania

  • Szukamy:

  • - osób pragnących zdobyć nowy zawód (warunek konieczny),

  • - z wykształceniem co najmniej średnim,

  • - mających doświadczenie w usługach i sprzedaży,

  • - komunikatywnych, zaangażowanych, gotowych do pracy z osobami starszymi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • pomoc w zdobyciu Dyplomu Protetyka Słuchu (nowego zawodu),

  • liczne szkolenia,

  • perspektywę awansu i rozwoju,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz indywidualnej sprzedaży,

  • rozbudowany system benefitów (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna),

  • ubezpieczenia grupowe,

  • opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecnym na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na tym rynku.

Poszukujemy ludzi z pasją, zaangażowanych, komunikatywnych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy profesjonalną obsługę naszych Klientów, aby nasza firma wyróżniała się na tle konkurencji.

Przewiń do profilu firmy