Logo Pracuj.pl

Sprzedawca, asystent protetyka słuchu

Geers Dobry SłuchO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa naszego Klienta,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • badanie słuchu, dobór aparatów słuchowych i urządzeń,
  • profesjonalne doradztwo.

Nasze wymagania

  • Szukamy:
  • - osób pragnących zdobyć nowy zawód (warunek konieczny),
  • - z wykształceniem co najmniej średnim,
  • - mających doświadczenie w usługach i sprzedaży,
  • - komunikatywnych, zaangażowanych, gotowych do pracy z osobami starszymi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pomoc w zdobyciu Dyplomu Protetyka Słuchu (nowego zawodu),
  • liczne szkolenia,
  • perspektywę awansu i rozwoju,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz indywidualnej sprzedaży,
  • rozbudowany system benefitów (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna),
  • ubezpieczenia grupowe,
  • opiekę medyczną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Geers Dobry Słuch

GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecnym na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na tym rynku.

Poszukujemy ludzi z pasją, zaangażowanych, komunikatywnych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy profesjonalną obsługę naszych Klientów, aby nasza firma wyróżniała się na tle konkurencji.

Sprzedawca, asystent protetyka słuchu, Szczecin