Oferta pracy

Sprzedawca

GREINPLAST PLUS SP Z O.O. SP. K. O firmie

  • Biała Podlaska, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

 Firma Greinplast to producent wysokiej jakości produktów chemii budowlanej i dystrybutor materiałów budowlanych. W związku z rozwojem sieci handlowej poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • Pełna obsługa transakcji,
  • Budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
  • Realizacja planu.

Wymagania:

  • Doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem),
  • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • Pozyskiwania Klientów, ofertowania,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętności obsługi pakietu Office.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

       Skontaktujemy się po wygaśnięciu ogłoszenia czyli po 15-tym listopada

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy