Oferta pracy

Sprzedawca

GUESS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od 1981 roku GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie szukamy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu jako:

Sprzedawca

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa klienta
  • Udzielanie porad w doborze produktów
  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie modą i bieżącymi trendami
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienia do życia
  • Keatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Mile widziani studenci

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego – 70% awansów wewnętrznych!
  • Udział w zagranicznych szkoleniach
  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy