Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

REVELA sp. z o.o.

28,0031,00 brutto / godz.
  • Czekoladowa 7, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Niedziele handlowe
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 10:00-18:00, 10-21, albo np tylko soboty od 10-15, 15-21, lub 10-21
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Czekoladowa 7

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wszystkie związane ze stanowiskiem kasjer / sprzedawca

  • Dbałość o ekspozycje i jakość oferowanych produktów

  • Miła i sympatyczna obsługa klienta

  • Wydawanie produktów

  • Dbanie o czystość miejsca pracy

Nasze wymagania

  • Osoba będąca studentem lub uczniem (dodatkowy atut), wynagrodzenie to 22 zł na rękę na godzinę

  • Doświadczenie w gastronomii (to nie jest warunek konieczny)

  • Podstawowa umiejętność obsługi programu sprzedażowego lub kasy fiskalnej

  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość wyrobienia

  • Znajomość zasad obsługi klienta

  • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się, polskiej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • elastyczne godziny pracy (4, 8 lub więcej), możliwa praca np. tylko w weekendy ale wymagana dyspozycyjność min łącznie 20 godzin w tygodniu

  • atrakcyjne wynagrodzenie 22 zł na rękę na godzinę + premia

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

O nas

Manufaktura pączków, donutów, i pieczywa.