Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca – Bielsko Biała, C.H. Sfera

Solar Company S.A.O firmie

  • Mostowa 5, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Solar Company S.A.

Mostowa 5

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

Sprzedawca Sklepu Solar, to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta, będąca zarówno sprzedawcą jak i doradcą klienta, współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz kontakt z ludźmi i pasjonuje Cię moda

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowany system motywacyjny

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę

  • Rozwój w zakresie: profesjonalna obsługa klienta, stylizacja, ekspozycja

  • Możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Rabaty na zakupy w sklepach firmowych Solar

  • Strój służbowy z bieżącej kolekcji Solar

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowę o prace

  • program prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe