Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Bielsko-Biała, Jaworze (pow. bielski), śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "WIARUS" GUNIA MARTA, GUNIA LESZEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

    SPRZEDAWCA-OBSŁUGA NA DZIALE MIĘSNYM
    Sklepy ogólnospożywcze

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Jaworze (pow. bielski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • profesjonalna obsługa klienta na dziale mięsnym,
    • udzielanie  informacji odnośnie oferty handlowej.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie na tym stanowisku,
    • dyspozycyjność,
    • uczciwość,
    • zaangażowanie,
    • komunikatywność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • chęć do pracy.

    FIRMA OFERUJE:

    • stałą pracę,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pakiet socjalny.

    JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE:

    Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesłać za pomocą przcisku ,,aplikuj" w tytule maila proszę wpisać Kasjer- Bystrzańska,Stawowa lub Jaworze

    Lokalizacja sklepu:

    ul. Bielska 576, Jaworze
    ul. Stawowa 29, Bielsko-Biała
    ul. Bystrzańska 46f, Bielsko-Biała,

    Proszę podać w temacie maila nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatkami. Oferty powinny zawierać klauzulę następującej treści: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r.”