Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca Branży Rolniczej i Ogrodniczej - Handlowiec

ORGANIKA - AGRARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie uprawy roślin i stosowania produktów firmy Agrarius,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • opieka oraz utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi dystrybutorami, klientami,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • tworzenie sieci dystrybucji,

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży branży rolniczej/ogrodniczej/sadowniczej

  • wiedza rolnicza, ogrodnicza

  • samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • obsługa komputera, znajomość pakietu office

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

  • ciekawą i pełną możliwości rozwoju stałą pracę w przyjaznej atmosferze

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

  • wsparcie techniczne i merytoryczne

ORGANIKA - AGRARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Agrarius jest firmą, która od 2006 roku zajmuję się dystrybucją

INNOWACYJNYCH produktów dla rolnictwa i ogrodnictwa.

Przewiń do profilu firmy