Oferta pracy

Sprzedawca

Devanlay Polska Sp. z o.o. O firmie

Devanlay Polska Sp. z o.o.

ul

Bydgoszcz

Marki Lacoste oraz Gant  od lat konsekwentnie zaspokajają gusta najbardziej wymagających kobiet oraz mężczyzn, ceniących nowocześnie

rozumianą klasykę, w najlepszym jakościowym wydaniu.

W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klienta;
  • Doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez markę produktów;
  • Budowanie relacji z Klientem;
  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu;
  • Dbanie o dobry wizerunek marki.

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientem;
  • Dyspozycyjność (praca na zmiany);
  • Optymizm, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Wysoka kultura osobista i aparycja;
  • Doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premii;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy