Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Adrenaline.plO firmie

Adrenaline.pl

Wojska Polskiego 1

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów i proponowanie dostosowanych produktów
  • Dzielenie się fachową wiedzą na temat najnowszych kolekcji
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży i właściwą prezentację produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze klienta
  • zainteresowanie branżą sportową i/lub aktywność sportowa
  • Twój optymizm, zaangażowanie i chęć rozwoju
  • dyspozycyjność - pracujemy także w weekendy i elastyczność - dajemy możliwość dostosowania godzin pracy
  • jesteśmy otwarci także na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • niezbędną wiedzę na start z zakresu technik sprzedaży, obsługi Klienta oraz produktów i technologii Adidas
  • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników
  • jako wizytówka naszej firmy i marki Adidas otrzymasz zestaw odzieży firmowej
  • pakiet benefitów pracowniczych: karta sportowa, zniżki na nasze produkty, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

adrenaline.pl to nie tylko sieć sklepów sportowych, to społeczność oparta na wspólnym zainteresowaniu sportową pasją i ciągłym kontakcie z drugim człowiekiem. Osoby, które tworzą #teamadrenaline_pl, to entuzjastyczni, aktywni i nieustannie dążący do rozwoju ludzie. Zgrany zespół pozwala nam umacniać się na pozycji lidera sprzedaży wśród sklepów sportowych w Polsce i optymistycznie patrzeć na rozwój w przyszłości.

Do naszej ekipy, w salonie Adidas Bydgoszcz Zielone Arkady, poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA (umowa o pracę, pełen etat).

Sprzedawca, Wojska Polskiego 1, Bydgoszcz