Sprzedawca

  • Bytom, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • 12.09.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    KIK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada prawie 4000 sklepów w 11 krajach Europy, w tym ponad 270 w Polsce oraz nadal dynamicznie rozwija się i sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

    Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Bytom
    Nr ref. 001/śląskie/2019

    Twoje zadania:

    - profesjonalna obsługa Klienta,

    - prezentacja towaru zgodnie ze standardami firmy,

    - obsługa kasy,

    - czynny udział w tworzeniu efektywnego zespołu.

    Twój profil:

    - odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

    - entuzjazm i zaangażowanie,

    - umiejętność pracy w zespole,

    - dyspozycyjność (praca również w weekendy),

    - mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy.

    Oferujemy:

    - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    - umowę o pracę,

    - stabilne warunki zatrudnienia,

    - szkolenia wewnętrzne,

    - ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

    - rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,

    - przyjazną atmosferę pracy,

    - pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,

    - możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest KiK Textil Sp. z o.o., ul. Legnicka 21a, 53-671 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko lub w zależności od udzielonej przez Państwa dobrowolnej zgody, także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez KiK Textil Sp. z o.o. uzyskacie Państwo pod adresem: http://www.kik.pl/ochronadanych/