Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Choceń (pow. włocławski), Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Sprzedawca
    Rejon: Woj. Kujawsko Pomorskie Kruszwica
    Nr. Ref: MOG/1/2018

    Zadania:

    • Obsługa Klientów sklepu rolniczego
    • Aktywne doradztwo w zakresie części zamiennych do maszyn rolniczych i środków ochrony roślin
    • Przyjęcie i zamawiania towarów
    • Odpowiednia ekspozycja towaru w sklepie

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Mile widziana znajomość branży rolniczej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Sumienność, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Obsługa komputera i urządzeń biurowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w miłym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem  motywacyjnym i klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)