Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Ciężarowych Samochodów Używanych

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    Numer referencyjny: 12/TR/TS
    Zatrudnienie:
    • umowa o pracę,
    • miejsce pracy: Nadarzyn.
    Zakres obowiązków:
    • aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż używanych samochodów ciężarowych,
    • kontakty z klientami, siecią dealerską i działem Sprzedaży Nowych Samochodów.
    Wymagania:
    • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
    • znajomość krajowego i europejskiego rynku używanych samochodów ciężarowych,
    • znajomość produktu (samochodów ciężarowych),
    • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży samochodów ciężarowych,
    • umiejętności negocjacyjne,
    • praktyczna znajomość aplikacji pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie atutem.
    Oferujemy:
    • wynagrodzenie + system prowizyjny wraz z pakietem świadczeń,
    • możliwość zdobywania doświadczeń w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej.

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".
    W tytule prosimy o podanie numeru referencyjnego: 12/TR/TS.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.