Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Części

  • Głogówek, Opole, Prudnik, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sedulus Sp. z.o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

    Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

    SPRZEDAWCA CZĘŚCI

    Miejsce pracy: Głogówek, Opole, Prudnik » opolskie

    OPIS STANOWISKA:

    • sprzedaż usług serwisowych i części zamiennych,
    • zapewnienie klientom najlepszej obsługi posprzedażowej,
    • aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
    • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami,
    • kreowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w handlu częściami (atutem będzie doświadczenie w handlu częściami do maszyn rolniczych),
    • wiedza merytoryczna z obszaru mechaniki,
    • obsługa komputera i programów sprzedażowych,
    • dobra organizacja swojej pracy w sklepie i na magazynie,
    • prawo jazdy kat B.

    OFERUJEMY:

    • interesującą, aktywną pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia realizacji celów (do negocjacji),
    • możliwości rozwoju oraz długotrwałą współpracę,
    • w razie potrzeby pomoc przy relokacji,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • szkolenia rozwijające wiedzę techniczną i posiadane kompetencje.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:

    +48 609 728 321 lub +48 608 554 697

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 55446 9, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."