Oferta pracy

Sprzedawca Części i Akcesoriów Motoryzacyjnych

Grupa PGDO firmie

  • Przewóz 34, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa PGD

Przewóz 34

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów w zakresie doradztwa oraz sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych

  • Przygotowywanie ofert i zamówień dla Klientów indywidualnych, hurtowych

  • Kompleksowa obsługa złożonych zamówień

  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych

  • Przestrzeganie i realizowanie określonych standardów w zakresie obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży części zamiennych i akcesoriów motoryzacyjnych

  • Wiedza techniczno-eksploatacyjna o samochodach osobowych

  • Komunikatywność i nastawienie na Klienta

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

  • Partnerskie stosunki, bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty Benefit MultiSport

  • Super ofertę pracowniczą! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Dofinansowanie własnych pomysłów Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Grupa PGD

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy