Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - części karoseryjne

  • Warszawa, Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski), Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Zakroczym, Płońsk, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej? Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach.

    Inter Cars S.A. jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. oraz Feber Sp. z o.o.

    Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?
    Wejdź na www.intercars.eu

    Dział Centrum Kompetencji Karoseryjnej zatrudni osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
    • Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu
    • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
    • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
    • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
    • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych - indywidualnie dobrany do potrzeb
    • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

    Twoje przyszłe zadania:

    • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży karoseryjnych części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych
    • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
    • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
    • Informowanie klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach

    Bądź na tak, jeśli:

    • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znasz lokalny rynek motoryzacyjny, w szczególności związany z częściami karoseryjnymi
    • Znasz procesy likwidacji szkód komunikacyjnych
    • Znasz budowę pojazdów osobowych i dostawczych
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
    • Masz optymistyczne podejście do świata i ludzi
    • Poruszanie się po środowisku MS Office nie sprawia Ci trudności

    Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

    Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.