Sprzedawca Części Zamiennych

Europart Polska S.A.O firmie

Europart Polska S.A.

Sochaczewska 12

Błonie

EUROPART jest wiodącym dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich klas w Europie. EUROPART posiada doskonałą sieć międzynarodową i jest reprezentowany poprzez zarówno własne oddziały jak również oddziały swoich kooperantów w 28 krajach, w 300 lokalizacjach.

EUROPART to przede wszystkim ludzie, i to właśnie ludzie są dla nas najważniejsi – nasi pracownicy i nasi klienci. Cenimy innowacyjność i kreatywność. Odpowiedzialność, lojalność i transparentność działań to nasze podstawowe wartości. EUROPART to firma z wielkim potencjałem, która stawia na rozwój. Wysoka jakość produktów oraz wysoka jakość obsługi to nasze główne atuty.

Dołącz do nas, postaw na swój rozwój i zacznij pracę w EUROPART! Do naszej Spółki w Polsce aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:
  • Dobór i sprzedaż części dla klienta
  • Obsługa klienta: osobista, telefoniczna, mailowa
  • Przygotowywanie ofert dla klienta
  • Realizacja planów sprzedażowych

Szukamy kandydata posiadającego:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
  • Doświadczenie w handlu częściami zamiennymi do samochodów ciężarowych
  • Dobra znajomość części samochodowych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
Praca u nas to:
  • Wynagrodzenie w stałej wysokości powiększone o premię, uzależnioną od stopnia realizacji celów
  • Karta Multisport
  • Bardzo silna i ceniona przez klientów marka własna
  • Szeroki asortyment czołowych producentów części zamiennych
  • Umowa o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Cykliczne szkolenia branżowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy