Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca Części Zamiennych

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

  • Nowotoruńska 27, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nowotoruńska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw

  • Zamawianie oraz dobieranie części zamiennych

  • Dbanie o porządek oraz powierzone mienie

  • Przestrzeganie obowiązujących procesów

  • Obsługa serwisu oraz klientów detalicznych

  • Obsługa programów związanych z doborem części

  • Nastawienie na realizację założonych celów

  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentów wewnątrz firmowych

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Prowadzenie pojazdów mechanicznych

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Znajomość motoryzacji, podstawowej budowy auta

  • Znajomość programów Excel, Word

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego technicznego

  • Wykształcenie samochodowe

  • Uczciwość , samodyscyplina, umiejętność planowania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Praca w systemie zmianowym

  • Wysoka kultura osobista

  • Posiadanie tzw. umiejętności miękkich czyli kreatywność, praca pod presją czasu, zdolności interpersonalne, asertywność

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie stałe plus prowizja uzależniona od sprzedaży

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy