Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Części Zamiennych i Akcesoriów

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa PGD, pierwsza i największa grupa dealerska, aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja ilościowych planów sprzedaży zewnętrznej części i akcesoriów
    • Przestrzeganie i realizowanie określonych standardów w zakresie obsługi Klienta
    • Sprzedaż części dla Klientów detalicznych (dobór właściwych części dla Klienta / tworzenie wycen na życzenie Klienta)
    • Obsługa zamówień (przyjmowanie bieżących zamówień / tworzenie i rezerwacji zamówień indywidualnych /weryfikacja zamówień i powiadamianie Klientów o ich realizacji)
    • Obsługa zapytań telefonicznych i mailowych

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Inicjatywy i nastawienia na osiąganie wyników
    • Znajomości technik sprzedażowych
    • Umiejętności negocjacyjnych
    • Umiejętności rozpoznawania potrzeb Klientów
    • Umiejętności podejmowania decyzji
    • Zainteresowania branżą motoryzacyjną, nowinkami technicznym
    • Znajomości budowy samochodów

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Ciekawą pracę i przyjazną atmosferę
    • Dofinansowany pakiet pozapłacowy (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport i inne)
    • Kontakt z nowościami w świecie motoryzacji
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów.