Logo Pracuj.pl

Sprzedawca części zamiennych i usług serwisowych

Liebherr Polska Sp. z o.o.O firmie

Liebherr Polska Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 125

Rusiec (pow. pruszkowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie ofert na części zamienne,
  • Obsługa zamówień serwisowych,
  • Sprzedaż części zamiennych i usług serwisowych,
  • Wystawianie faktur sprzedaży na części zamienne i usługi serwisowe,
  • Terminowe przygotowanie, kompletowanie i realizacja zamówień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację,
  • Dobra znajomość pakietu Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • Szkolenia serwisowe i produktowe w kraju i on-line organizowane przez firmy z grupy Liebherr,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Prywatną opiekę medyczną (po dwóch latach pracy),
  • Dopłata do kart Multisport po przepracowaniu 12 miesięcy,
  • Pełne wsparcie kierownictwa.

Utworzona w 2005 zajmuje się dystrybucją i serwisem maszyn Firmy Liebherr należącej do wiodących na świecie producentów maszyn budowlanych. Posiada siedzibę główną w Rudzie Śląskiej oraz oddziały w: Ruścu k. Nadarzyna, Kowalach k. Gdańska i Komornikach k .Poznania. Poszukuje do oddziału w Ruścu k. Nadarzyna pracowników na stanowisko: Sprzedawca części zamiennych i usług serwisowych.

Aplikacje proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub Liebherr-Polska Sp. z o.o. ul.Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska tel. 32 342 69 15.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Sprzedawca części zamiennych i usług serwisowych, Aleja Katowicka 125, Rusiec (pow. pruszkowski)