Oferta pracy

Sprzedawca Części Zamiennych

Tandem Sp. z o.o. - Salon Renault

  • Transportowców 16, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Transportowców 16

Kielce

Twój zakres obowiązków

Najlepiej w wykonywaniu tego zajęcia, sprawdzą się osoby, które są zafascynowane motoryzacją i nowinkami z jej zakresu.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za sprzedaż części, akcesoriów samochodowych , poza siedzibą firmy tj. sprzedaży części w terenie , oraz podejmie działania, mające na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców - jeżeli posiada prawo jazdy kat.B

Nasze wymagania

Dobry sprzedawca powinien spełniać kilka warunków, koniecznych do prawidłowego wykonywania swojej pracy. Dobrze jak Kandydat do pracy na tym stanowisku , będzie znał podstawową znajomość z zakresu budowy samochodu , a jeszcze lepiej posiadał wiedzę z mechaniki samochodowej

Po okresie próbnym, pracownik powinien posiadać umiejętność wyszukiwania części z katalogów. Powinien również być osobą kontaktową, sprawiać wrażenie osoby wyspecjalizowanej w zakresie doradztwa, na temat części samochodowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie uzależnione od osiąganych wyników