Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca części zamiennych – Magazynier

Mojsiuk Motor Sp.J.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż oferowanych części zamiennych.

  • Prowadzenie ewidencji, przyjmowanie na stan i wydawanie części zamiennych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Dobra obsługa programów komputerowych magazynowych oraz pakietu MS Office

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników

  • Otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Praca w siedzibie firmy: Stare Bielice, k/Koszalina.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz motywujący system premiowy

  • System profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych

  • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marek Mercedes-Benz, Peugeot, Honda, Citroen, Opel i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl