Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca części zamiennych

AUTO IDEA

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż części mobilnie i w salonie

  • sprzedaż internetowa

  • aktywne poszukiwanie klienta indywidualnego i flotowego

  • przygotowanie ofert

  • budowa pozytywnego wizerunku marki i firmy na rynku lokalnym

  • dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów

  • realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy

  • analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb klientów i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • wykształcenie kierunkowe

  • determinacja w dążeniu do sukcesu

  • 100% zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość rynku motoryzacyjnego i panujących trendów

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

  • profesjonalny system szkoleń

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

  • pakiet medyczny, program MultiSport oraz wiele benefitów socjalnych

  • życzliwość, uczciwość, wsparcie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

AUTO IDEA

Auto Idea, największa grupa dealerska w Polsce północno-wschodniej i centralnej zatrudni do salonu w Olsztynie: sprzedawcę części zamiennych Mercedes-Benz

Przewiń do profilu firmy