Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca w sklepie firmowym,
  • profesjonalna obsługa klientów i doradztwo w wyborze odpowiednich produktów,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i jej produktów
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,
  • dbanie o ekspozycję towaru.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • wykształcenie min. średnie, mile widziana wiedza techniczna,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • sumienność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającą się
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach
  • …oraz bardzo dobrą atmosferę w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Sprzedawca, Częstochowa