Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Big StarO firmie

Big Star

Jana III Sobieskiego 6

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited,
  • obsługa stanowiska kasowego,
  • dbanie o wygląd i wystrój salonu,
  • bieżące uzupełnianie asortymentu sprzedawanego towaru.

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz kart płatniczych,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • pracę dla znanej marki,
  • zniżki na nasze produkty, dofinansowany pakiet Multisport,
  • szkolenia sprzedażowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny

„BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa.

Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży.

Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji.

To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań.

Zostań jednym z Nas. Dołącz do Naszego zespołu.

Sprzedawca, Jana III Sobieskiego 6, Dąbrowa Górnicza