Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca klienta

GSM BARANOWO B.ZACHOLSKI, P.ZACHOLSKI sp.j.

24,0027,00 brutto / godz.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 9:00-17:00, Sobota - 10:00 - 14:00
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + napiwki + nadgodziny

Rolna 20

Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta, doradztwo

  • uzupełnianie towaru,

  • obsługa sklepu internetowego,

  • utrzymanie porządku stanowiska pracy,

  • utrzymanie wysokiego standardu sklepu.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie branżą GSM,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • mile widziany podstawowy poziom języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • rodzinną atmosferę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • wyrozumiałość.

O nas

Serwisowaniem telefonów komórkowych pogwarancyjnie zajmujemy się od 1997 roku. Przez te kilkanaście lat udało nam się zbudować relację z wieloma serwisami oraz klientami, którzy do dziś darzą nas zaufaniem.

Nasz zgrany zespół dokładnie i sprawnie podchodzi do każdego powierzonego nam zlecenia. Cechuje nas przede wszystkim kreatywność, staranność oraz terminowość.