Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca Klienta

GLOBCOLOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa O firmie

  • Krakowska 91, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GLOBCOLOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Krakowska 91

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów (lakiery samochodowe, dodatki lakiernicze)

  • dobór lakierów

  • doradztwo

  • obsługa dostaw do sklepu

Nasze wymagania

  • znajomość branży (lakiernictwo samochodowe) - będzie dodatkowym atutem

  • pewność siebie

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • znajomość pakietu Microsoft Office, obsługa poczty elektronicznej

Mile widziane

  • znajomość programu COMARCH ERP XL

To oferujemy

  • wynagrodzenie rzędu 2500,00-5000,00 zł netto/miesięcznie

  • telefon służbowy

  • praca z ambitnym zespołem

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

  • praca w godzinach 8-16, 5 dni w tygodniu

Jeśli chcesz pracować dla firmy, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, jeśli szukasz pracy w ambitnym energicznym zespole, ta oferta jest dla Ciebie.

Firma Globcolor sp. z o.o. sp. k. poszukuje osoby na stanowisko sprzedawca/doradca Klienta w sklepie z lakierami samochodowymi.

Przewiń do profilu firmy