Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca klienta do salonu łazienek

SALONIKA S.KONARSKI A.WASILEWSKA SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Związkowa 35, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SALONIKA S.KONARSKI A.WASILEWSKA SPÓŁKA JAWNA

Związkowa 35

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientom w zakupach

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Przygotowywanie dokumentów sprzedaży

  • Współpraca z innymi działami

  • Dbałość o ekspozycję towarów zgodnie z przyjętymi standardami

  • Aktywne dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Realizacja celów biznesowych firmy

Nasze wymagania

  • Kultura osobista i przyjazne nastawienie do ludzi

  • Mile widziana znajomość branży lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz w rozwój firmy – wysoko ceniona kreatywność i determinacja w działaniu

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Dokładność, skrupulatność oraz systematyczność w działaniu

  • Akceptacja pracy w soboty w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń z możliwością uzyskania premii

  • Szkolenia w Polsce, Włoszech i Hiszpanii

  • Imprezy integracyjne

  • Wsparcie całego zespołu w procesie wdrażania

  • Możliwość rozwoju i awansu zależy od Ciebie i Twojego działania

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Salonika jest firmą z ponad 25 letnią tradycją i ustabilizowaną pozycją rynkową. Posiadamy trzy salony sprzedaży , rynek hurtowy oraz dział inwestycyjny. Jesteśmy liderem na rynku lubelskim w branży łazienkowej. Zdobywamy wiele nagród i wyróżnień tj. Salon Roku, Gazele Biznesu, Złoty Płatnik. Współpracujemy od lat z najlepszymi fabrykami z całego świata. Cyklicznie odwiedzamy międzynarodowe targi oraz uczestniczymy w wielu szkoleniach w fabrykach włoskich i hiszpańskich. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem nieustannie podwyższając poziom naszej oferty oraz serwisu.

Jesteś osobą komunikatywną , samodzielną, kreatywną z otwartym i przyjaznym nastawieniem do ludzi. Lubisz pracę w handlu i klienci lubią Ciebie .Dążysz do osiągnięcia celu, który potrafisz sobie wytyczyć. Chcesz pracować w firmie która jest liderem rynku. To znaczy, że Będziesz czerpał radość z pracy na tym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy

Proces aplikacji

  • Selekcja aplikacji

  • Rozmowa telefoniczna

  • Spotkanie