Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca/Doradca Klienta

LANCERTO S.A.O firmie

2 8009 850 brutto / mies.

LANCERTO S.A.

Pułkownika Stanisława Dąbka 152

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów (prezentacja, doradztwo, sprzedaż)

  • współpraca z zespołem

  • dbanie o dobry wizerunek salonu

  • realizacja działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży i pewności siebie

  • komunikatywność i kreatywność

  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność (również w weekendy) i chęć zaangażowania w pracę

To oferujemy

  • bardzo dobre zarobki 2800-9850 zł brutto

  • umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • rozwój poprzez system szkoleń

LANCERTO S.A. to jedna z największych firm w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży formalnej dla mężczyzn w Polsce. Obecnie LANCERTO zarządza 45 salonami własnymi zlokalizowanymi w 32 polskich miastach, w których profesjonalni i wykwalifikowani Doradcy Klienta dobierają ubranie pod kątem okazji, potrzeb i cech fizycznych Klienta. Asortyment marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki, koszule, swetry, płaszcze, kurtki, spodnie garniturowe i chino oraz skórzane buty wizytowe, a także szeroki wybór dodatków takich jak: krawaty, poszetki, szale, spinki do mankietów, szelki i skórzane paski. Wysoką jakość ubrań oraz kompetencje obsługi klienta potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.Z pasją walczymy o sukces i zapraszamy do współtworzenia unikalnej kultury naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy