Sprzedawca - Doradca Klienta

PARFOISO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

PARFOIS to międzynarodowa marka modnych akcesoriów dla kobiet, która powstała w 1994 roku. Dzięki różnorodności produktów, innowacyjnemu konceptowi oraz szerokiej gamie dodatków prezentujących najwyższe trendy każdego sezonu, marka stała się światowym liderem w branży akcesoriów. Dziś PARFOIS posiada ponad 1000 sklepów w ponad 60 krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem marki na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Wyzwanie:

Stań się częścią dynamicznego zespołu
w międzynarodowej, szybko rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie. Jako sprzedawca masz możliwość zapewnić doskonałe wrażenia zakupowe i profesjonalną obsługę klienta.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Obsługa klienta i kasy fiskalnej
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu zgodny z naszą polityką Visual Merchandasingu
  • Uzupełnianie produktów na sklepie i kontrola stanu magazynu

Co powinno Cię charakteryzować:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Pozytywne nastawienie

  • Pasja do mody

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, międzynarodowe środowisko pracy w którym można
    nawiązać kontakt z nowymi i inspirującymi ludźmi z całego świata
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Prowizje od sprzedaży w zależności od wyników sklepu
  • Atrakcyjne rabaty dla pracowników i prezenty świąteczne
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole
  •  Elastyczne godziny pracy

! Jesteś zainteresowany, ale chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie?  !
Poznaj naszą historie tutaj:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji za pośrednictwem opcji Aplikuj.

Parfois można znaleźć w różnych Centrach Handlowych – napisz którą lokalizacją jesteś zainteresowana/y.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy