Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca klienta

Sklep Monopolowo -Tytoniowy Andżelika GrabowskaO firmie

1525 / mies. (zal. od umowy)
  • Ulica NSZZ Solidarności 8
    Jarocin, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Sklep Monopolowo -Tytoniowy Andżelika Grabowska

Ulica NSZZ Solidarności 8

Jarocin

Handel to Twoja pasja? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz stać się specjalistą w swojej dziedzinie?

Opis stanowiska:

Poszukuję osób do pracy na stanowisku doradca klienta - sprzedawca w młodym, energicznym i pełnym charyzmy zespole. Jeśli lubisz się rozwijać, stawiać przed sobą nowe wyzwania oraz wyznaczać kolejne cele, to ta praca jest stworzona dla Ciebie.

Wymagania:

Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia z zakresu obsługi klienta, szkolenia z posiadanego asortymentu oraz przyjazną atmosferę.

Nie masz doświadczenia? nic nie szkodzi, przyuczymy Cię do tego fachu oraz w pełni przygotujemy, wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę.

Ogłoszenie archiwalne