Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Doradca Klienta

Pako Lorente Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pako Lorente Sp. z o.o.

Świętokrzyska 20

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta na wszystkich etapach sprzedaży – od momentu pierwszej rozmowy i zbadania potrzeb po finalizację sprzedaży.
  • Znajomość i realizacja indywidualnego planu sprzedaży.
  • Dbanie o estetykę salonu – porządek, czystość, odpowiednie oznaczenie towaru, ułożenie i ekspozycję produktów.
  • Obsługa dostaw w salonie. Przygotowanie asortymentu do sprzedaży.
  • Około 80-90% Twojej pracy to bezpośrednia obsługa klienta. Pozostałą część zajmują zadania związane z techniczną pracą salonu i jego atrakcyjnością dla klientów.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która posiada wysokie kompetencje komunikacyjne – jest otwarta, uśmiechnięta, energiczna. Potrafi budować dobre relacje z klientami i współpracownikami.
  • Jest zorientowana na klienta – potrafi nawiązać z nim rozmowę, zbadać i odpowiadać na jego potrzeby czy obiekcje, jest empatyczna.
  • Jest pracowita, nastawiona na osiąganie bardzo dobrych wyników sprzedażowych – dajemy w tym wsparcie jednak oczekujemy zaangażowania w realizację wyznaczanych celów.
  • Chce się uczyć i zwiększać swoje kompetencje niezbędne w codziennej pracy.
  • Może pracować w oparciu o system zmianowy.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zainteresowanie modą, poczucie estetyki.

To oferujemy

  • Uporządkowany program wdrożenia do pracy – tak, abyś mógł poznać nas, swoje stanowisko i pracę oraz szybko odnaleźć się w nowej roli.
  • Materiały edukacyjne i szkoleniowe dotyczące produktów, marki, procesu obsługi klienta – dostępne dla Ciebie poprzez naszą platformę szkoleniową i wiedzę mentorów.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę– w czasie lockdownu zachowaliśmy wszystkie nasze miejsca pracy. Komfort naszych pracowników jest to dla nas priorytetem.
  • System wynagradzania oparty o podstawę oraz premię uzależnioną od sprzedaży (pomożemy Ci przygotować się do roli sprzedawcy tak, by Twoja praca dawała Ci satysfakcjonujące wynagrodzenie)
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe – dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Możliwość awansu w ramach struktur Pako Lorente– wraz ze wzrostem Twoich kompetencji i doświadczenia.
  • Elastyczny czas pracy oparty standardowo o 10-12h zmiany (pracujemy przeciętnie 3-4 dni w tygodniu, grafik planujemy z góry na cały miesiąc, pracujemy od poniedziałku do soboty i w wybrane niedziele handlowe).
  • Zespół pełen pasji do mody, do klientów i do tego, czym zajmuje się na co dzień – poznaj nas bliżej podczas rekrutacji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pako Lorente to działająca w segmencie męskiej odzieży polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Marka konsekwentnie realizuje plan ekspansji: powiększa sied swoich salonów w galeriach handlowych oraz rozwija kanał

sprzedaży online.

Poznaj nas i odwiedź tu: https://www.pakolorente.com/ oraz na Instagramie @pakolorente_com

Mamy ambitne plany rozwoju, a te możliwe są dzięki naszemu zespołowi – teraz chcemy, żebyś do niego dołączył/a i wspólnie z nami rozwijał/a markę Pako Lorente.

Sprzedawca - Doradca Klienta, Świętokrzyska 20, Kielce