Logo Pracuj.pl

Sprzedawca- Doradca Klienta

LOVISA POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wyjątkowego wrażenia każdemu klientowi, korzystając z kroków 'styling for success'
  • Dzielenie się wiedzą o produkcie dla bieżącego dodatku podczas stylizacji klientów
  • Odbiór dostaw towarowych i wprowadzanie ich do sprzedaży w ciągu 24 godzin
  • Merchandising – pomoc Kierownikowi sklepu w merchandisingu i sprzątaniu
  • Obsługa sklepowych programów komputerowych, kasy fiskalnej i innych urządzeń do prowadzenia sprzedaży
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta w stosunku do innych zadań

Nasze wymagania

  • Stanowisko członka zespołu ma przyczynić się do ogólnego osiągnięcia wzrostu sprzedaży poprzez zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta
  • Entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w Sprzedaży Detalicznej/Obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Niesamowita szansa na rozwój w jednej z najszybciej rozwijającej się firmie retail Australijskiej
  • Zniżka na zakupy w naszych sklepach
  • Trening przekuwania uszu
  • umowę o pracę na pełny etat, pół etatu lub dodatkowa
  • Srodowisko start upowe z duza mozliwoscia rozwoju

O nas

Marka Lovisa została stworzona z potrzeby rynku na biżuterię w przystępnej cenie. Zespół projektowy marki Lovisa używa szerokiej gamy materiałów i technik w celu dostarczenia modnych i odpowiadająych bieżącym trendom modeli biżuterii i akcesoriów do włosów. Lovisa jest miejscem numer jeden na liście osób lubiących modę, które poszuują nowych akcesoriów i dodatków zgodnych z najnowszymi trendami. Klient marki Lovisa ma wyrafinowany gust i rozumie znaczenie doskonale dobranych dodatków. Chcą modeli biżuterii i akcesoriów, które wyglądają jak ściągnięte z wybiegu od najlepszych projektantów, a jednocześnie są dostępne cenowo dla każdego. To jest to, co dostarczamy jako marka.

Lovisa została utworzona w kwietniu 2010 r. i szybko stała się jednym z czołowych sprzedawców biżuterii w Australii. Obecnie ma ponad 600 sklepów w ponad 23 krajach.

Tutaj, w Lovisie, jesteśmy jednym zespołem, pełnym pasji i oddania. Jesteśmy przywiązani do mody, stylu oraz do wyjątkowej obsługi klienta. Wszyscy członkowie zespołu to ambasadorzy marki, którzy odpowiedzialni są za szerzenie informacji o naszej kulturze i wykazują się chęcią do pracy i współpracy.

Wierzymy w wspieranie różnorodnych kultur i wykorzystanie unikalnej wiedzy i doświadczenia członków naszego zespołu. Świętujemy naszą obecność na globalnym rynku handlu detalicznego, wspierając nasz wielokulturowy zespół na całym świecie.

Sprzedawca- Doradca Klienta, Kielce